up

LoftSails, Unifiber un Select inventāra priekšpasūtījumi 2021. gadam

30.10.2020.

Izmanto priekšpasūtījuma atlaides un nākamo sezonu sāc ar jaunu inventāru!

PDF LoftSails 2021. gada katalogs

Kambīze uzņemta Latvijas Zēģelētāju savienībā

29.07.2020.

22.07.2020. Latvijas Zēģelētāju savienības (LZS) valdes sēdē ar vienbalsīgu lēmumu biedrība “Ūdenssporta klubs Kambīze” tika uzņemta par pilntiesīgu LZS biedru.

Tas ir novērtējums mūsu ieguldītajam darbam, audzinot jauno burātāju paaudzi un veicinot burāšanas pieejamību Latvijā. Esot pilntiesīga LZS biedra statusā, varēsim aktīvāk piedalīties klubam svarīgu lēmumu pieņemšanā, lai vecinātu gan burāšanas attīstību valstī kopumā, gan pārstāvētu Kambīzes audzēkņu intereses.

Kambīzes regate 2020

25.06.2020.

Ikgadējā Kambīzes regate Slalomā norisināsies Kambīzes Salaspils bāzē 27. jūnijā.

Regati atbalsta Salaspils novada Dome, Salaspils Sporta nams, Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūra, Ķekavas Putnu fabrika, Cool Shoe, Freko, Škutānes juridiskais birojs, Daugmales Bišu Jānis, IDK Sistēmas, Loftsails, Unifiber.

Gaidām dažāda vecuma burātājus. Tiekamies Salaspilī!

PDF Sacensību nolikums.

Kambīzes regate 2020

19.06.2020.

Kambīzes Salaspils bāzē 27. vai 28. jūnijā ar Salaspils novada Domes, Salaspils Sporta nama, Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūras, Ķekavas Putnu fabrikas, Cool Shoe, Freko, Škutānes juridiskā biroja, Daugmales Bišu Jāņa, IDK Sistēmas, Loftsails, Unifiber atbalstu norisināsies ikgadējā Kambīzes regate Slalomā, uz kuru aicināti dažāda vecuma burātāji.

Precīzu sacensību datumu izziņosim šī gada 25. jūnijā.

PDFPlašāku informāciju par pasākumu skatīt sacensību nolikumā.

Vasaras aktivitātes uz ūdens!

29.04.2020.

Vindsērfinga skola Kambīze darbojas jau devīto gadu un nodrošina iespēju visiem interesentiem pavadīt vasaru uz ūdens, apgūstot vindsērfinga pamatiemaņas vai pilnveidojot savas burāšanas prasmes individuālās vai grupu nodarbībās.

Vindsērfinga skolā Kambīze audzēkņu drošībai ir visaugstākā prioritāte. Kambīzes treneri ir sagatavoti kā glābēji, pirmās palīdzības sniedzēji un kvalificēti motorlaivu vadītāji.

Nodarbības vada sertificēti treneri saskaņā ar licencētu interešu izglītības programmu.

Arī šovasar Kambīze aicina piebiedroties jaunus audzēkņus iesācēju grupās. Īpaši tiek aicināti bērni vecumā no 7 līdz 12 gadiem, lai apgūtu pamatiemaņas vindsērfingā. Vindsērfings ir lielisks kopā būšanas veids visai ģimenei, līdz ar to Kambīzes treneri būs priecīgi redzēt savu audzēkņu vidū gan bērnus, gan viņu vecākus.

Nodarbību laikā bērni iemācās ne tikai burāšanu, bet praksē apgūst dabas burvību, tās krāšņumu un spēku, iemācās jau priekšlaicīgi atpazīt iespējamos riskus un rīcību drošībai uz ūdens.

Vasaras mēnešos grupu nodarbības notiks regulāri 4 darba dienas nedēļā Ķekavā, Salaspilī un Ikšķilē. Šogad audzēkņiem būs iespēja izvēlēties 2 vai 4 apmeklējumus nedēļā. Audzēkņi tiek nodrošināti ar visu vindsērfinga apmācībai nepieciešamo inventāru.

Gaidām siltu vasaru un tiekamies uz ūdens!