Ūdenssporta klubs Kambīze
Vindsērfinga moto
up

2017

Kambīzes Regate 2017 rezultāti

2017_0828

28.08.2017.

26.augustā Rīgas HES akvatorijas Salaspils pludmalē norisinājās nu jau ierastā Kambīzes regate, kas šoreiz pulcēja rekordlielu dalībnieku skaitu – 45 dalībniekus. Kā ierasts sacensības noritēja Tautas Klasē. Atsevišķi tika vērtēti arī jaunieši četrās dažādās vecuma grupās. Šogad Kambīzes regates dalībnieku pulku papildināja arī lielākā daļa Latvijas vadošu Raceboard klases sportistu.

Uzvaru Tautas klasē kā arī U17 grupā ieguva – Miks Murāns, U15 grupā – Kate Eglīte, U13 grupā – Bruno Spigēns, U11 grupā – Līva Škutāne un RaceBoard grupā – Gunārs Rozenbergs.

PDF Sacensību rezultāti.

Organizatoru vārdā vēlamies pateikties visiem dalībniekiem, jauniešu vecākiem, sacensību tiesnešiem, fotogrāfam un protams visiem sacensību atbalstītājiem – Salaspils novada Dome, Cool Shoe, Spīdolas optika, M50, Škutānes Juridiskais birojs, Zeta GD un SurfPro.

Kambīzes regate 2017

2017_0420

24.08.2017.

Kambīzes regate notiks šī gada 26.augustā (sestdienā).

No Latvenergo (Rīgas HES), esam saņēmuši atļauju sacensību dalībniekiem (kas līdz trešdienai bija pieteikuši automašīnas numuru), uzbraukt uz dambja un braukt ar automašīnām līdz pludmalei inventāra atvešanai un aizvešanai. Pastāvīga automašīnu novietošana uz dambja un pludmalē nav atļauta.

Lūdzu ņemt vērā minētos noteikumus, un laicīgi ierasties sacensību teritorijā, lai pēc inventāra izkraušanas pludmalē varētu izbraukt no Rīgas HES teritorijas un novietot automašīnu otrā dambja pusē.

Sīkāka informācija par piebraukšanu:

Raitis – 29490402
Māris – 29233885

PDF Sacensību nolikums.

Kambīzes regate 2017

2017_0420

21.08.2017.

Turpinot iesāktās tradīcijas un vecinot vindsērfinga pieejamību Daugavas baseinā ikvienam burātājam, šī gada 26. vai 27. augustā Rīgas HES akvatorijā, Salaspils pludmales Kambīzes bāzē paredzēta Kambīzes regate 2017.

Kā ierasts, būs slaloms Tautas klasē (atbilstoši vēja prognozei), slaloms jauniešiem. Šogad Kambīzes regates jaunums – sacensības notiks arī RaceBoard Open.

Plašāku informāciju skatīt sacensību nolikumā. Precīzs sacensību datums tiks izsludināts ne vēlāk kā 24.augustā pl.12.00.

P.S. Sakarā ar ierobežotu piekļuvi Salaspils pludmalei, dalībniekiem, kas vēlas iebraukt Salaspils pludmalē ar automašīnu inventāra atvešanai, ir nepieciešama iepriekšēja reģistrācija līdz 23.augustam pl. 15.00.

PDF Sacensību nolikums.

Neaizmirstama vasara uz ūdens

2017_0420

20.04.2017.

Tavam bērnam patīk ūdens un tu vēlies, lai viņš pavada vasaru jautrās un sportiskās aktivitātēs?

Piebiedrojieties Vindsērfinga skolai Kambīze un pavadiet neaizmirstamu vasaru uz ūdens. Nodarbības vada pieredzējuši un sertificēti treneri. Vindsērfinga skola Kambīze darbojas saskaņā ar licencētu interešu izglītības programmu.

Nodarbības iesācējiem uzsākam ar šī gada jūniju. Nodarbības pieejamas Ķekavā (Daugmalē), Salaspilī un Ikšķilē. Plašāku informāciju par vindsērfinga nodarbībām var saņemt pa tālruni 29490402 vai 29233885, un e-pastu: info@kambize.lv.

YouTube Skatīties video.

Vindsērfings pieejams arī Salaspilī

2017_0413

13.04.2017.

Biedrība "Ūdenssporta klubs Kambīze" (turpmāk – Biedrība) ar Lauku atbalsta dienesta (turpmāk – LAD) ELFLA programmas finansiālu atbalstu realizēja projektu "Vindsērfinga pieejamība Salaspils novada iedzīvotājiem" (iegādāts vindsērfinga un SUP inventārs).

Pasakoties Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam apakšpasākuma "Darbības īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju", Biedrība iegādājās vindsērfinga inventāru, kas piemērots gan pašiem mazākajiem burātājiem, gan arī pieaugušajiem. Projekta ietvaros iegādāti arī airu dēļi, kas ļaus izbaudīt Daugavas burvību bezvēja dienās.

Projekts īstenots "Biedrības "Stopiņu un Salaspils Partnerība" Sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas 2014-2020" ietvaros. Lasīt vairāk

LEADER Salaspils logo

Salaspils atrodas Rīgas HES Daugavas akvatorijas krastā, kas sava ģeogrāfiskā stāvokļa dēļ ir ideāli piemērota vieta vindsērfingam, tomēr Salaspils novada bērniem un iedzīvotājiem līdz šim ir bijusi tikai iespēja noraudzīties, kā ar vindsērfingu nodarbojas cilvēki Daugavas otrajā krastā vai arī pie dienvidu vēja reizēm kāds burātājs atbrauc burāt uz Salaspils pludmali.

Sākot ar 2017.gada vasaru, Biedrība Salaspilī uzsāks regulāru vindsērfinga apmācību bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem. Apmācības tiks organizētas gan individuāli, gan grupās, kā arī tiks organizētas nometnes bērniem. Vindsērfinga skolas nodarbības notiek 2 reizes nedēļā, kuru laikā audzēkņi (galvenokārt bērni un jaunieši vecumā no 8-16 gadiem), apgūst drošību uz ūdens, vindsērfinga pamatus, pilnveido savas iemaņas vindsērfingā, kā arī piedalās sacensībās. Vindsērfinga skola Kambīze strādā pēc licencētas interešu izglītības programmas un nodrošina bērnu un jauniešu profesionālu apmācību vindsērfingā. Nodarbības vada pieredzējuši un sertificēti treneri.

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē:
http://ec.europa.eu/agriculture/rural-development-2014-2020/index_lv.htm

Paslēpt saturu

Vindsērfings atgriežas Ikšķilē

2017_0412

12.04.2017.

Biedrība "Ūdenssporta klubs Kambīze" ar PPP biedrības "Zied zeme" Sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas 2015-2020 un Ikšķiles novada pašvaldības finansiālu atbalstu iegādājas vindsērfinga un SUP inventāru, lai veicinātu vindsērfinga pieejamību Ikšķilē.

Pateicoties Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam pasākuma "Atbalsts LEADER vietējai attīstībai (sabiedrības virzīta vietējā attīstība)" finansiālajam atbalstam (9695,70 EUR), un Ikšķiles novada domes finansiālam atbalstam (3462,75 EUR), biedrība "Ūdenssporta klubs Kambīze" iegādājās vindsērfinga inventāru, kas piemērots, gan pašiem mazākajiem burātājiem, gan arī pieaugušajiem. Projekta ietvaros iegādāti arī airu dēļi, kas ļaus izbaudīt Daugavas burvību bezvēja dienās. Lasīt vairāk

LEADER Ikskile logo

Pagājušā gadsimta beigās vindsērfings bija populārs aktīvās atpūtas veids uz ūdens Ikšķilē, kas priecēja Ikšķiles iedzīvotājus un tās viesus. Mainoties paaudzēm, attīstoties inventāram un galvenokārt entuziastu trūkumam, kas sniegtu padomu pirmo soļu speršanā vindsērfingā, vindsērfings praktiski pazuda no Ikšķiles.

Sākot ar 2017. gada vasaru „Ūdenssporta klubs Kambīze" Ikšķilē uzsāks vindsērfinga apmācību bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem. Apmācības tiks organizētas gan individuāli, gan grupās, kā arī tiks organizētas nometnes bērniem. Vindsērfinga skolas nodarbības notiek 2 reizes nedēļā, kuru laikā audzēkņi (galvenokārt bērni un jaunieši vecumā no 8-16 gadiem), apgūst drošību uz ūdens, vindsērfinga pamatus, pilnveido savas iemaņas vindsērfingā, kā arī piedalās sacensībās. Vindsērfinga skola Kambīze strādā pēc licencētas interešu izglītības programmas un nodrošina bērnu un jauniešu profesionālu apmācību vindsērfingā. Nodarbības vada pieredzējuši un sertificēti treneri.

Projekts īstenots Publisko un privāto partnerattiecību biedrība “Zied zeme” Sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas 2015-2020 ietvaros.

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē:
http://ec.europa.eu/agriculture/rural-development-2014-2020/index_lv.htm

Paslēpt saturu

Ūdenssporta attīstība Ķekavas novadā

2017_0411

11.04.2017.

Biedrība "Ūdenssporta klubs Kambīze" ar Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam, Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūras un Ķekavas novada pašvaldības finansiālu atbalstu iegādājas glābšanas laivu, veikborda dēļus un ūdensslēpes. Lasīt vairāk

LEADER Daugavkrasti logo

Pasakoties Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam apakšpasākuma "Darbības īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju" finansiālajam atbalstam (8313,61 EUR), Ķekavas novada domes (2000 EUR) un Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūras finansiālam atbalstam (400 EUR), Biedrība "Ūdenssporta klubs Kambīze" iegādājās glābšanas laivu, kas tiks izmantota darbā ar bērniem un jauniešiem, gan treniņu laikā Rīgas HES akvatorijā, gan pavadot bērnus sacensībās nodrošinot viņu drošību uz ūdens, kā arī iegādājās veikborda dēļus un ūdensslēpes, lai bezvēja dienās sniegtu iespēju izbaudīt veikborda un ūdensslēpošanas iespējas gan vindsērfinga skolas audzēkņiem, gan citiem novada iedzīvotājiem.

Projekts īstenots Partnerības "Daugavkrasts" sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas Ķekavas novadam 2015. – 2020. gadam ietvaros.

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē:
http://ec.europa.eu/agriculture/rural-development-2014-2020/index_lv.htm

Paslēpt saturu

Ziemas nometne – Ēģipte 2017

2017_0327

27.03.2017.

Jau trešo gadu pēc kārtas skolēnu pavasara brīvlaikā dodamies uz vindsērfinga nometni. Šoreiz tā notika Ēģipte, Hurgadā.

Šogad mums bija pilnas 7 dienas, ko varējām pavadīt uz ūdens. Vējš mūs lutināja. Tikai 2 dienas vējš bija mazāks par 8 m/s un tikai viena diena bija jāpavada uz ūdens neglisējošā režīmā, kuras laikā dažiem bija drosme burāt dziļāk jūrā kā citas dienas, citi savukārt varēja pilnveidot taktiskās zināšanas. Lasīt vairāk

Lai arī sākotnēji daudziem bija bažas par Ēģipti, tad pēc nometnes droši varam teikt, ka ar vietu nekļūdījāmies. Vislielākais gandarījums ir tad, kad bērniem deg acis, viņi ir apguvuši ko jaunu un pieslīpējuši esošās prasmes. Prieks bija dzirdēt, ka šī ir līdz šim labākā nometne.

Pēc šādas nometnes jauns spars domāt un plānot nākamā gada ziemas nometni.

Atskatoties uz šo nedēļu, gribas pateikt paldies bērniem (Arta, Toms, Kristers, Melisa, Līva un mazliet arī Megija) par izturību, laika apstākļiem, kas mūs lutināja, un vietai (Hurgada, Mercure Hotel un Harry Nass klubs), ko noteikti varu ieteikt arī citiem burātājiem.

Paslēpt saturu