up

Latvijas Čempionāts viļņu burāšanā Pāvilosta Wave CUP 2019

10.10.2019.

Jau šajā sestdienā Pāvilostas pludmalē norisināsies Latvijas Čempionāts viļņu burāšanā Pāvilosta Wave CUP 2019, kas ir arī Latvijas viļņu burāšanas kausa posms. Šī gada jaunums – pirmo reizi startēs arī jaunieši vecumā līdz 20 gadiem.

Organizators – Latvijas Vindsērfinga asociācija, sadarbībā ar Ūdenssporta klubu Kambīze un SurfPro.

Vieta un laiks – Pāvilostas pludmale pie Z mola, 12.10.2019. Dalībnieku sapulce – 10:30 pie Pāvilostas sērfkluba Spinout. Reģistrāciju lūgums izdarīt savlaicīgi, sūtot pieteikumu īsziņas veidā organizatoru pārstāvim. Organizatoru pārstāvis: Māris Minkevics +371 29233885

PDF Sacensību nolikums.

Kambīzes regates 2019 rezultāti

24.07.2019.

20. jūlijā Kambīzes Salaspils bāzē, šoreiz vājvēja apstākļos, norisinājās nu jau gadskārtējā Kambīzes regate, kurā piedalījās rekordliels jauniešu skaits – 49 jaunieši 4 vecuma grupās. Šī gada jaunums bija jauniešu vecāku grupa, kurā startēja 9 bērnu vecāki ar savu bērnu inventāru. Ļoti ceram šādu tradīciju turpināt arī citus gadus, burāšanā un sacensībās iesaistot arī jauniešu vecākus.

Lasīt vairāk

Lielu paldies vēlamies teikt mūsu atbalstītājiem – Salaspils novada domei, Salaspils sporta namam, Ķekavas putnu fabrikai, SurfPro, Cool Shoe, Spīdolas Optikai, Freko, Škutānes juridiskajam birojam, M50, Daugmales Bišu Jānim, Pampāļu podiem un Livorno Pharma, ar kuru atbalstu varējām sarīkot šīs sacensības un nodrošināt lielisku balvu fondu.

HTMLSacensību rezultāti jauniešiem, tautas klasē un vecākiem.

Uz tikšanos nākamgad Kambīzes Regatē 2020!

Paslēpt saturu

Kambīzes regate 2019

18.07.2019.

Ikgadējās Kambīzes regates sacensības vindsērfingā slalomā norisināsies šo sestdien 20. jūlijā Kambīzes Salaspils bāzē.

PDF Sacensību nolikums.

Tiekamies Salaspilī!

Kambīzes regate 2019

17.07.2019.

Jau šīs nedēļas nogalē 20. vai 21. jūlijā Kambīzes Salaspils bāzē ar Salaspils novada domes, Salaspils sporta nama, Ķekavas putnu fabrikas, SurfPro, Cool Shoe, Spīdolas Optikas, Freko, Škutānes juridiskā biroja un Daugmales Bišu Jāņa atbalstu norisināsies nu jau ikgadējās Kambīzes regates sacensības vindsērfingā slalomā gan jauniešiem, gan tautas klasē, gan sporta grupā.

Papildus iepriekš norādītajām klasēm šogad startu dosim arī jaunai, bet ceru ļoti progresējošai klasei, t.i., jauniešu – dalībnieku vecāku klasei. Starti tiks doti pārtraukumā starp jauniešu startiem, tā lai vecāki, kuriem nav sava inventāra varētu izmantot bērnu inventāru. Esam priecīgi paziņot, ka jau tagad uz sacensībām šajā grupā pieteicies kupls vecāku pulciņš un ceram, ka sacensību dienā uz vecāku startiem sadūšosies arī citu jauniešu vecāki.

Precīzu sacensību datumu izziņosim šī gada 18.jūlijā.

PDF Sacensību nolikums.

Gaidīsim jūs visus uz regati un cerēsim, ka vējš mūs lutinās!

Jūsu Kambīze.

Uzņemam jaunus audzēkņus

16.04.2019.

Straujiem soļiem tuvojas jaunā burāšanas sezona, ko ar drosmīgākajiem sporta grupas audzēkņiem uzsāksim jau no maija sākuma.

Savukārt visus tos jauniešus 8-10 gadu vecumā, kuri vēl nav iepazinuši vindsērfinga burvību, aicinām pievienoties Kambīzēnu burātāju saimei un ar šī gada jūniju uzsākt nodarbības sagatavošanās grupā.

Ikšķiles burāšanas bāze – Juris (29210603)
Salaspils burāšanas bāze – Māris (29233885)
Ķekavas burāšanas bāze – Raitis (29490402)

Kambīzes pavasara nometne Dahābā

26.03.2019.

Jau par stabilu vērtību ir kļuvusi ikgadējā pavasara nometne siltajās un vējainajās zemēs. Arī šis gads nav bijis izņēmums un 16 jaunieši, kā arī viņu vecāki, piedalījās Kambīzes rīkotajā nometnē Dahābā. Visas nometnes laikā mūs lutināja ar stipru un ļoti stipru vēju. Tikai dažos treniņos tas bija mazāks par 10 m/s, kas bija noderīgi gan atslodzei, gan tehnikas pieslīpēšanai.

Lasīt vairāk

Pie vēja 17 m/s, tam brāzmās sasniedzot pat 20 m/s, tika organizētas arī slaloma sacensības. Dalība sacensībās pie tik stipra vēja bērniem deva pārliecību par saviem spēkiem, un nu jau Latvijā sacensības pie vēja virs 10 m/s nebūs nekas jauns un traks.

Esam pateicīgi bērniem par ieguldīto darbu un patiesi lepni par nedēļas laikā bērnu sasniegto progresu. Noteikti katrs no audzēkņiem atgriezās mājas ar gandarījumu par šo nedēļu un prieku par savu progresu.

Treneru kolektīva vārdā pateicamies visiem bērniem par ieguldīto darbu, vecākiem par sniegto iespēju bērniem piedalīties šajā nometnē un visiem – par lielisko kompāniju!

Paslēpt saturu