Ūdenssporta klubs Kambīze
Vindsērfinga moto
up

2016

Kambīzes Regate 2016 - Rezultāti

Kambīzes Regate 2016

18.07.2016.

16. jūnijā Ūdenssporta klubs KAMBĪZE, kā ierasts pulcēja burātājus, Kambīzes Regates startiem. Šoreiz vējš ļāva burāt jauniešiem un bērniem, jo brāzmas nepārsniedza 5m/s. Bet tas nemazināja cīņas sparu un 8 braucienos noskaidrot ātrākos burātājus.

Pie kārotajām Cool Shoe čībām tika 11 burātāji un trīs labākie ieguva 4Relax pončo. Nepārspēti visos jauniešu braucienos bija Miks Murāns un Dārta Cīrule. Pašu mazāko konkurencē dominēja Bruno Spigēns.

Turam īkšķus, lai vējš iepūš citās brīvdienās, kad uz sacensībām aicināsim pieaugušos sacensties tautas klases disciplīnā!

Sacensību rezultāti jauniešiem un U11 grupā.

Bildes var skatīties galerijā un failiem.lv/u/tcjrec5a.

Kambīzes Regate 2016

14.07.2016.

Jau kuro gadu pēc kārtas Ūdenssporta klubs “Kambīze” aicina visus burātājus doties Rīgas HES ūdeņos. Šogad Kambīzes Regate pulcēs gan jauniešus, gan gados vecākus burātājus mēroties spēkiem slaloma disciplīnā. Ja vējš nebūs pietiekams, regati pieaugušajiem pārcelsim uz citu datumu (vēja limitus skatīt nolikumā). Tiekamies 16. jūlijā ŪK Kambīze bāzē Daugmales pagasta “Vedmeros”, pie Senču svētkalniņa.

Šogad mūs atbalsta HP, CoolShoe, 4Relax u.c.

PDF Sacensību nolikums.

Salaspils pludmales kauss 2016

2016_0629_2

29.06.2016.

18. jūnijā Salaspils pludmales atklāšanas svētku ietvaros norisinājās “Salaspils pludmales kauss 2016”, ko sadarbībā ar Salaspils novada domi organizēja Ūdenssporta klubs KAMBĪZE. Sacensības tika aizvadītas nepieredzēti spēcīgā vējā, kad vējš svārstījās no 16-20 m/s, sasniedzot brāzmas pat 30m/s! Lasīt vairāk

Pieaugušo konkurencē laurus plūca Ēriks Varoņins, aiz sevis atstājot Raiti Škutānu, kurš Tautas klases grupā ieņēma 1. vietu, un Gunti Kuļikovski. Tautas klasē trešo vietu izcīnīja Atis Resnais. Vienīgā jauniete, kura uzdrošinājās doties vētrainajos Rīgas HES akvatorijas ūdeņos, Egija Smeile ieguva 1. vietu sieviešu konkurencē. Drošības apsvērumu dēļ, kuplais bērnu un jauniešu pulks tā arī netika pie burāšanas.

Lai apjaustu dramatiskos laika apstākļus, jāpiemin, ka viļņu augstums Daugavā brīžiem pārsniedza 1m augstumu! Tas bija liels pārbaudījums un izaicinājums pat vispieredzējušākajiem burātājiem.

Pateicamies par sadarbību Salaspils novada domei, sacensību atbalstītājiem un līdzjutējiem. Uz tikšanos nākamajās sacensībās!

Sacensību bildes skatieties bilžu galerijā.

Paslēpt saturu

Pirmā 2016.gada nometne

2016_0629_1

29.06.2016.

Vasara vēl nav pusē, bet Ūdenssporta klubs Kambīze jau paspējis noorganizēt pirmo vindsērfinga nometni, kurā piedalījās 40 bērnu. Vējš mūs loloja un visas dienas varējām sērfot. Lai arī pirmās mūsu nometnes parasti pulcē tieši iesācējus, dažus no tās dalībniekiem priecājāmies redzēt jau trešo gadu pēc kārtas.

Katru dienu sākām ar rīta rosmi un skrējienu. Neizpalika fiziskās nodarbības un stafetes. Tika organizētas arī improvizētas sacensības, kurās dalībnieki varēja testēt savu uzkrāto pieredzi un nopelnīt kādu kārumu.

Priecājamies par mums izrādīto uzticību un ceram uz sadarbību nākotnē!

Bildes no nometnes var atrast bilžu galerijā.

Salaspils pludmales kauss 2016

2016_0614

14.06.2016.

Šī gada 18.jūnijā Salaspils novada dome sadarbībā ar Ūdenssporta klubu Kambīze Salaspils pludmales atklāšanas svētku ietvaros organizē vindsērfinga sacensības Tautas klasē un jauniešiem Slalomā.

Ja vējš sasniegs vismaz 6 m/s tiks organizētas slaloma sacensības Tautas klasē. Bezvēja apstākļos (vējš mazāks par 2 m/s) tiks organizētas SUP sacensības visās vecuma grupās, izmantojot Kambīzes SUP inventāru.

Īpaši atvieglota klase pašiem mazākajiem burātājiem vecumā līdz 11 gadiem.

Dalība maksas – 0,00 EUR. Reģistrācija sacensībām no 10.00 – 11.00.

PDF Sacensību nolikums