up

Kambīzes regate 2018 – Salaspils posma rezultāti

17.07.2018.

Paldies Kambīzēniem un viņu vecākiem par dalību sacensībās, kā arī Rīdziniekiem par lielisko kompāniju! Šajos svētkos vienmēr esam satraukti un priecīgi par dalību, rezultātiem un balvām. Visi cīnījās līdz pēdējam (pēc pēdējā brauciena 1/2 h makšķerējām vēja pievārētos). Bija daudz pārsteigumu.

Lasīt vairāk

Šīs sacensības bija vienas no apmeklētākajām (33 dalībnieki) un vienas no sarežģītākajām. Visi, izejot cauri šai dramatiskajai cīņai, ir ieguvēji! Krasta vēji mums sniedz dāvanu – gluds ūdens, bet rada problēmas ar vēja virzienu, jo tas nepārtraukti mainās. Izturība un atraktivitāte tika prasīta gan no dalībniekiem, gan organizatoriem. Bet visi kopā mēs šīs sacensības padarījām par gadskārtējiem svētkiem.

Milzīga pateicība mūsu atbalstītājiem: Salaspils pilsētas Domei, SurfPro, Spīdolas optika, Cool Shoe, I. Škutānes juridiskajam birojam un neaizmirstamajam Picu namiņam no Zaķumuižas!

Tiekamies nākamajā posmā Daugmalē jau augustā!

HTMLSacensību rezultāti Tautas klasē, grupās U13, U15. U17 un grupā U11.

Paslēpt saturu

Kambīzes regate 2018 – Salaspils posms

12.07.2018.

Turpinot iesāktās tradīcijas un vecinot vindsērfinga pieejamību Daugavas baseinā ikvienam burātājam, šī gada 15.jūlijā Rīgas HES akvatorijā, Salaspils pludmales Kambīzes bāzē paredzēta Kambīzes regate 2018 – Salaspils posms.

Kā ierasts, būs slaloma distance.

Lasīt vairāk

PDF Sacensību nolikums.

P.S. Sakarā ar ierobežotu piekļuvi Salaspils pludmalei, dalībniekiem, kas vēlas iebraukt Salaspils pludmalē ar automašīnu inventāra atvešanai/aizvešanai, ir nepieciešama iepriekšēja reģistrācija, norādot dalībnieku un automašīnas reģistrācijas numuru, līdz 12.jūlija plkst. 15:00 uz info@kambize.lv. Pēc inventāra izkraušanas mašīna jānovieto stāvvietā otrpus dambim.

Paslēpt saturu

Bērnu un jauniešu peldēšanas attīstības programma

2018_0108
08.01.2018.

Pamatojoties uz esošo pieredzi un lielo pieprasījumu pēc Kambīzes organizētājiem treniņiem, it īpaši peldēšanu, no 2018.gada janvāra Ķekavā uzsākam realizēt arī licencētu bērnu un jauniešu peldēšanas attīstības programmu, atverot 2 peldēšanas grupas. Darbā ar bērniem un jauniešiem tiks iesaistīti profesionāli peldēšanas treneri, kuri sniegs arī savu ieguldījumu vindsērfinga grupu sportistu peldēšanas prasmju pilnveidošanā.

Lasīt vairāk

Nodarbības notiks Ķekavas vidusskolas sporta kompleksa mazajā un lielajā baseinā un tiek organizētas divās grupās: 5–8 gadu veciem bērniem un 8-15 gadu veciem bērniem.

Paslēpt saturu

Kambīzes Regate 2017 rezultāti

28.08.2017.

26.augustā Rīgas HES akvatorijas Salaspils pludmalē norisinājās nu jau ierastā Kambīzes regate, kas šoreiz pulcēja rekordlielu dalībnieku skaitu – 45 dalībniekus. Kā ierasts sacensības noritēja Tautas Klasē. Atsevišķi tika vērtēti arī jaunieši četrās dažādās vecuma grupās. Šogad Kambīzes regates dalībnieku pulku papildināja arī lielākā daļa Latvijas vadošu Raceboard klases sportistu.

Lasīt vairāk

Uzvaru Tautas klasē kā arī U17 grupā ieguva – Miks Murāns, U15 grupā – Kate Eglīte, U13 grupā – Bruno Spigēns, U11 grupā – Līva Škutāne un RaceBoard grupā – Gunārs Rozenbergs.

PDF Sacensību rezultāti.

Organizatoru vārdā vēlamies pateikties visiem dalībniekiem, jauniešu vecākiem, sacensību tiesnešiem, fotogrāfam un protams visiem sacensību atbalstītājiem – Salaspils novada Dome, Cool Shoe, Spīdolas optika, M50, Škutānes Juridiskais birojs, Zeta GD un SurfPro.

Paslēpt saturu

Kambīzes regate 2017

24.08.2017.

Kambīzes regate notiks šī gada 26.augustā (sestdienā).

No Latvenergo (Rīgas HES), esam saņēmuši atļauju sacensību dalībniekiem (kas līdz trešdienai bija pieteikuši automašīnas numuru), uzbraukt uz dambja un braukt ar automašīnām līdz pludmalei inventāra atvešanai un aizvešanai. Pastāvīga automašīnu novietošana uz dambja un pludmalē nav atļauta.

Lasīt vairāk

Lūdzu ņemt vērā minētos noteikumus, un laicīgi ierasties sacensību teritorijā, lai pēc inventāra izkraušanas pludmalē varētu izbraukt no Rīgas HES teritorijas un novietot automašīnu otrā dambja pusē.

Sīkāka informācija par piebraukšanu:

Raitis – 29490402
Māris – 29233885

PDF Sacensību nolikums.

Paslēpt saturu

Kambīzes regate 2017

21.08.2017.

Turpinot iesāktās tradīcijas un vecinot vindsērfinga pieejamību Daugavas baseinā ikvienam burātājam, šī gada 26. vai 27. augustā Rīgas HES akvatorijā, Salaspils pludmales Kambīzes bāzē paredzēta Kambīzes regate 2017.

Kā ierasts, būs slaloms Tautas klasē (atbilstoši vēja prognozei), slaloms jauniešiem. Šogad Kambīzes regates jaunums – sacensības notiks arī RaceBoard Open.

Lasīt vairāk

Plašāku informāciju skatīt sacensību nolikumā. Precīzs sacensību datums tiks izsludināts ne vēlāk kā 24. augustā 12:00.

P.S. Sakarā ar ierobežotu piekļuvi Salaspils pludmalei, dalībniekiem, kas vēlas iebraukt Salaspils pludmalē ar automašīnu inventāra atvešanai, ir nepieciešama iepriekšēja reģistrācija līdz 23. augustam 15:00.

PDF Sacensību nolikums.

Paslēpt saturu

Neaizmirstama vasara uz ūdens

20.04.2017

Tavam bērnam patīk ūdens un tu vēlies, lai viņš pavada vasaru jautrās un sportiskās aktivitātēs? Piebiedrojieties Vindsērfinga skolai Kambīze un pavadiet neaizmirstamu vasaru uz ūdens. Nodarbības vada pieredzējuši un sertificēti treneri. Vindsērfinga skola Kambīze darbojas saskaņā ar licencētu interešu izglītības programmu.

Lasīt vairāk

Nodarbības iesācējiem uzsākam ar šī gada jūniju. Nodarbības pieejamas Ķekavā (Daugmalē), Salaspilī un Ikšķilē.

YouTube Skatīties video.

Paslēpt saturu

Vindsērfings pieejams arī Salaspilī

13.04.2017

Biedrība "Ūdenssporta klubs Kambīze" (turpmāk – Biedrība) ar Lauku atbalsta dienesta (turpmāk – LAD) ELFLA programmas finansiālu atbalstu realizēja projektu "Vindsērfinga pieejamība Salaspils novada iedzīvotājiem" (iegādāts vindsērfinga un SUP inventārs).

Lasīt vairāk

LEADER Salaspils logo

Pateicoties Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam apakšpasākuma "Darbības īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju", Biedrība iegādājās vindsērfinga inventāru, kas piemērots gan pašiem mazākajiem burātājiem, gan arī pieaugušajiem. Projekta ietvaros iegādāti arī airu dēļi, kas ļaus izbaudīt Daugavas burvību bezvēja dienās.

Projekts īstenots "Biedrības "Stopiņu un Salaspils Partnerība" Sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas 2014-2020" ietvaros.

Salaspils atrodas Rīgas HES Daugavas akvatorijas krastā, kas sava ģeogrāfiskā stāvokļa dēļ ir ideāli piemērota vieta vindsērfingam, tomēr Salaspils novada bērniem un iedzīvotājiem līdz šim ir bijusi tikai iespēja noraudzīties, kā ar vindsērfingu nodarbojas cilvēki Daugavas otrajā krastā vai arī pie dienvidu vēja reizēm kāds burātājs atbrauc burāt uz Salaspils pludmali.

Sākot ar 2017.gada vasaru, Biedrība Salaspilī uzsāks regulāru vindsērfinga apmācību bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem. Apmācības tiks organizētas gan individuāli, gan grupās, kā arī tiks organizētas nometnes bērniem. Vindsērfinga skolas nodarbības notiek 2 reizes nedēļā, kuru laikā audzēkņi (galvenokārt bērni un jaunieši vecumā no 8-16 gadiem), apgūst drošību uz ūdens, vindsērfinga pamatus, pilnveido savas iemaņas vindsērfingā, kā arī piedalās sacensībās. Vindsērfinga skola Kambīze strādā pēc licencētas interešu izglītības programmas un nodrošina bērnu un jauniešu profesionālu apmācību vindsērfingā. Nodarbības vada pieredzējuši un sertificēti treneri.

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē: ec.europa.eu/agriculture/rural-development-2014-2020

Paslēpt saturu