Ūdenssporta klubs Kambīze
Vindsērfinga moto
up

2013

Jaunumi decembrī

2013_1202_01

02.12.2013.

Sveiki, burātāji!

Sezona ir gandrīz noslēgusies un mēs esam gatavi uzsākt ziemas apmācības. Lūgums, VISIEM, KURI NETIKA PIE APMĀCĪBĀM ŠAJĀ VASARĀ, dodiet par sevi ziņu un turpināsim iesākto ziemā!

Atgriežoties pie aizvadītās sezonas, Kambīzes treneri ir spējuši sevi pierādīt arī, kā labi sportisti. Raitis ieguva godpilno trešo vietu Tautas klasē un Māris tik pat godpilnu trešo vietu Latvijas viļņu burāšanas kausā. Lasīt vairāk

2013_1202_02

Paralēli visiem sadzīviskajiem notikumiem mēs ar Raiti rūpējamies par burāšanas tehnikas un vispārējās fiziskās sagatavotības zināšanu paplašināšanu. Beidzot esam gatavi palaist gaisā sadaļu NODERĪGI. Apmeklējiet to un iespējams atradīsiet, ko sev piemērotu. Šoreiz – Raitis parūpējies par Reiseriem. Jibe tehnika!

Turpmāk jaunumi katru nedēļu, sekojiet līdzi!

Paslēpt saturu

Bildes no KR 2013

15.10.2013.

Hola! Te ir links ar dažām bildēm no sacensībām.

Picasa BILDES!

Kambīzes Regates 2013 uzvarētāji noskaidroti!

2013_1007

07.10.2013.

Pagājušajā sestdienā Rīgas HES ūdenskrātuvē norisinājās Kambīzes Regates 2013 sacensības, kurās tika noskaidroti ātrākie tautas klases burātāji. Hewlett Packard planšetdatoru ieguva pirmās vietas īpašnieks Normunds Dreimanis, Ilmārs Krūmiņš saņēma dāvanu kartes no uzņēmuma Dāvanuserviss, kurš ieņēma 2. vietu, savukārt pagājušā gada čempions Arnis Krauklis pavadīs nedēļas nogali kopā ar AVIS.

Pateicamies atbalstītājiem par sadarbību, sacensību dalībniekiem par atsaucību un visiem, kas piedalījās šo sacensību organizēšanā. Tiekamies nākamajā gadā un varbūt jau ziemā, lai noskaidrotu ātrāko burātāju uz ledus!

Kambīzes Regate 2013 šosestdien!!!

2013_KR

04.10.2013.

Izsludinām Kambīzes Regates 2013 sacensības, kas norisināsies 5.oktobrī Rīgas HES ūdenskrātuvē. Pulcēšanās vieta iecienītajā sērfotāju pludmalē Daugmales pusē.

Reģistrācija līdz plkst. 12:00 Pirmais iespējamais starts plkst.13:00

Tiks noskaidroti veiklākie frīraideri, kuri cīnīsies par Hewlett Packard planšetdatoru, nedēļas nogali kopā ar AVIS un dāvanu kartēm no uzņēmuma Dāvanuserviss. Orbit rūpēsies par sportistu svaigo elpu un stiprajiem zobiem.

Tiekamies sestdien un turam īkšķus par labu vēju! Neskaidrību gadījumā aicinām ar mums sazināties (info sadaļā Kontakti).

Kambīze Regate 2013!

13.10.2013.

Hei, hei! Vējš un siltums atgriežas! Beidzot mums ir cerība izvest startus Kambīzes Regatei. Droši vien tas arī būs vienīgais posms, tādēļ aicinām visus braucējus sekot līdzi info rīt, kad precizēsim prognozi.

Šobrīd – esiet gatavi startēt šo sestdien 5. Oktobrī. Tiekamies kā ierasts Rīgas HES ūdenskrātuvē Daugmales pusē.

Mūsu atbalstītāji: Hewlett Packard, AVIS, Dāvanuserviss un Orbit.

Kambīzes regate 2013. Jaunumi.

11.09.2013.

Tā kā strauji tuvojas rudens un vēja trūkuma dēļ mums nav izdevies izvest nevienu posmu, esam nolēmuši organizēt vismaz 1 posmu tuvākajā vējainajā nedēļas nogalē. Izskatās, ka jau nākamajā nedēļā rudens vēji būs klāt un mums jābūt gataviem. Sekojiet jaunākajai info!

Vējš šogad pūš citur…

2013_0907

07.09.2013.

Ne visai iepriecinoša prognoze tuvākajām dienām.

Problēmas novērstas!!!

11.09.2013.

Hei! Guntars Rakitko ir atrisinājis mūsu lapas problēmas un tagad viss strādā kā pienākas. Apmācības turpinām. Šī nedēļas nogale gan diez ko vējaina neizskatās, bet noteikti esam gatavi vismaz septembrī darboties ar visiem burāšanas entuziastiem. Ļoti ceram beidzot izvest startus Kambīzes regatei. Parvisiem jautājumiem, kas saistīti ar apmācībām lūdzu zvanīt man, Mārim un Raitim (sk. sadaļu Kontakti).

Kambīzes regate 2013

20.08.2013.

Izsludinām gatavību šajā nedēļas nogalē organizēt Kambīzes regates 1. posmu. Sekojiet līdzi jaunākajai informācijai!

Video no Radošās nometnes 1. daļa

19.08.2013.

Hei, samontēju pirmo video no nometnes. Drīz būs arī otrā daļa.

YouTube Radošā nometne 2013. 1. daļa

Radošā nedēļa noslēgusies.

2013_0812

12.08.2013.

Pagājušajā nedēļā noslēdzās Radošā nedēļa Pļavniekkalna skolā, kur vindsērfinga nometnē ņēma dalību 10 bērnu un jauniešu. Nedēļas noslēgumā tika izvesti starti pirmajā Kambīzes junioru regatē. Sacensības tika organizētas pēc vēl nebijuša standarta – divcīņas, kas apvienoja frīstaila un slaloma disciplīnas. Protams, tika noskaidroti arī uzvarētāji un lūk ir rezultāti: Lasīt vairāk

Slaloms:
1. Reinis Fišers
2. Kristers Adrians Ivsiņš
3. Justīne Ciganovska

Frīstails:
1. Reinis Fišers
1. Kristers Adrians Ivsiņš
3. Marta Fišere

Frīstails:

Divcīņa (kopvērtējums):
1. Reinis Fišers
2. Kristers Adrians Ivsiņš
3. Marta Fišere

Sacensības bija aizraujošas un nometne kopumā aizraujoša! Drīzumā ievietošu bildes un arī video.

Paslēpt saturu

Kambīzes Junioru regate 2013

08.08.2013.

Jā, tas ir noticis! Rīt, 9. Augustā ir nolemts izvest pirmos startus Kambīzes Junioru regatei. Sacensībām būs nebijis formāts: divcīņa – frīstails + slaloms. Ceru, ka mūsu ambiciozie plāni izdosies. Bildes un vēlāk arī video sekos. Turam īkšķus par laika apstākļiem!

Radošā nedēļa II

2013_0807

07.08.2013.

Jau otro reizi šajā sezonā Katlakalnā norisinās vindsērfinga nometne bērniem un jauniešiem, kurā dalību ņem 10 apmācāmie vecumā no 8-16 gadiem. Mācāmies burāt, braukt ar airu dēli un nodarbojamies arī ar vispārējās fiziskās sagatavotības apgūšanu.

Ieguldījums ūdenssporta attīstībā

2013_0723

23.07.2013.

Startējot Ķekavas novada projektu līdzfinansēšanas konkursā un saņemot finansiālu atbalstu 1500 Latu apmērā no Ķekavas novada pašvaldības, ūdenssporta klubs Kambīze projekta „Drošība uz ūdens ikvienam novada iedzīvotājam un novada viesiem” ietvaros iegādājās glābšanas laivas motoru. Motors paredzēts drošības uz ūdens nodrošināšanai gan vindsērfinga apmācību laikā, gan vindsērfinga sacensību laikā, kad vēja stiprums pārsniedz 10 m/s un operatīva ierašanās negadījuma vietā ir vitāli svarīgi cilvēka dzīvības glābšanai. Lasīt vairāk

Jau 2013. gada laikā Rīgas HES akvatorijā ikviens novada iedzīvotājs varēs vērot Biedrības „Ūdenssporta klubs Kambīze” organizētās vindsērfinga sacensības „Kambīzes regate 2013”, kas organizētas 3 posmos. Visi trīs posmi ir iekļauti Latvijas Vindsērfinga asociācijas Latvijas FunBoard Tautas klases sacensību ieskaitē, kur tiks izcīnīts Latvijas vindsērfinga asociācijas ceļojošais kauss vindsērfingā Tautas klasē. Sacensības tiks organizētas brīvdienās pie vēja prognozes virs 7 m/s. Informācija par sacensību datumu tiks izziņota www.kambize.lv, https://www.facebook.com/udenssportaklubskambize, www.surfline.lv, www.vindserfings.lv u.c.

Paslēpt saturu

Apmācības tādā laikā nenotiek!!!

21.07.2013.

Tā tā tā! Nekur pazuduši neesam. Notiek treniņi! Šobrīd pūš ļoti spēcīgs ZR vējš, tādēļ treneri cenšas papildināt savas prasmes un apmācāmajiem ir nedaudz jāpagaida… Esam okupējuši Ragaciemu, kur var satikt Latvijas labākos viļņu un frīstaila burātājus, bet tiklīdz vējš nedaudz norims atsāksim apmācības ierastajos apstākļos. Raitis izskatās, ka ir pieejamāks par mani, bet arī viņš trenējas gaidāmajai Kambīzes regatei, tādēļ lūdzu esiet pacietīgi vēl dažas dienas. Nu, lai Jūs saprastu, dažu brīdi ar 4.2 buru man ir krietni vien jānopūlas, lai savāktos! Drīzumā iepostēšu dažas bildes un būs arī video par to, kā mums šajās 4 brīnišķīgajās dienās ir gājis. Novēlu Jums visiem izbaudīt šo lielisko adrenalīna pilno devu tuvākajā laikā! Lai vējš ir ar jums un padomājiet, vai nav pienācis īstais brīdis iegādāties Tricktionary grāmatu, kurā ir atrodama ļoti plaša info par vindsērfingu no A līdz Z.

Māris Minkevics
LAT 1661
Burusports TEAM

Radošā nedeļa noslēgusies!

2013_0712

12.07.2013.

Šodien veiksmīgi noslēdzām 5 dienu garo vindsērfinga pamatu apmācību “maratonu” Pļavniekkalna vidusskolā. 16 bērnu apguva priekšstatu, kas tas tāds vindsērfings īsti ir, kā apieties ar inventāru un salikt to, kā nobraukt izlikto distanci un atgriezties atpakaļ sākumpunktā. Vēl mēs “SUPojām” organizējām stafetes, mācījāmies pavēja un pretvēja pagriezienus, un noslēgumā daži audzēkņi pat iemācījās 5-6 frīstaila trikus! Sīkāku aprakstu par aizvadīto nedēļu, kā arī bildes no piektdienas publicēsim nākamnedēļ.

Radošā nometne Pļavniekkalna VSK

2013_0709

09.07.2013.

Nometne iet pilnā sparā! Šobrīd apmācām 16 bērnus un jauniešus un jau pirmajā dienā visi ir braukuši ar vējdēli. Šodien, otrajā nometnes dienā, atkārtojām vakardien apgūto un daudzi no apmācāmajiem jau spēj patstāvīgi atgriezties atpakaļ uz vietu, no kurienes sākuši burāt. Interese ir liela, drosme arī, tagad gaidām rezultātus.Rūpējoties par nodarbību daudzveidību katru dienu organizējam ātruma stafetes ar SUP jeb airu dēļiem. Labākajiem tiek kāds kārums.

Kambīzes regate 2013

2013_KR

02.07.2013.

Jau otro gadu pēc kārtas Rīgas HES ūdenskrātuvē notiks Kambīzes regate, kurā 3. Posmos tiks noskaidrots ātrākais burātājs tautas klasē. Šogad regates posmi ir iekļauti Latvijas Kausa kopvērtējumā un aiz muguras jau ir 2 posmi – Jaunciemā un Liepājā. Tagad aicinām visus frīraida entuziastus sekot līdzi prognozēm un jaunumiem mūsu mājaslapā kā arī facebook lapā, jo esam gatavi pie pirmajiem atbilstošajiem laika apstākļiem dot startus.

Šogad esam sagatavojušies vēl nopietnāk, mūsu laivai ir jauns jaudīgāks motors, ir nākušas klāt bojas (tas dod cerību, ka varēsim izlikt arī downwind slalom distanci) un mums ir pamatīgs atbalstītāju pulks. Šogad mūs atbalsta: Hewlett Packard, Dāvanu Serviss un AVIS. Protams, kā ierasts, par burātāju svaigo elpu un stipriem zobiem rūpēsies Orbit.

Sekojiet info un esiet gatavi šīs vasaras gaidītākajam pasākumam vindsērfingā!

P.S. Mūsu lapu vajā dažas tehniskas kļūmes, kuras drīzumā ceram izlabot. Arī nolikums būs pēc dažām dienām!

Vecāku sapulce rīt!!!

26.06.2013.

Vecāku sapulce rīt 27. Jūnijā plkst. 19:00 Pļavniekkalna sākumskolā.

Tālr. 29233885

Ievads vindsērfingā

2013_0611

11.06.2013.

Aicinām pieteikties vindsērfinga nometnei no 8. līdz 12. Jūlijam. Sīkāka info šeit:

http://www.kekava.lv/pub/index.php?gid=1&lid=4497

Frīstaila sezona atklāta. Žeņas bildes.

18.05.2013.

Jau kādu brīdi esam atklājuši sezonu HESā. Šīs ir 2 nedēļas vecas bildes, kur vēl braukājām cepurītēs un zābakos. Šobrīd ūdens ir sasilis un var braukt plikām kājām un plānajos hidrotērpos. Arī apmācību sezona ir atklāta, jo ūdens ir silts un nav jābaidās noķert iesnas.

Par bildēm. Burājām pie “Važu rāvēja” trijatā: Žeņa, Haralds un es. Man ļoti patīk šajā vietā burāt, kad pūš R vējš, jo pie krasta saviļņojas labi viļņi, turpretī pāri Daugavai ir plašs laukums ar gludu ūdeni, kur trenēties “slaidojošos trikus”. Šajā dienā gan stiprais pūtiens tika nokavēts un tā forši izdevās paburāt vien 40 min. Žeņam, kā kārtīgam “kaulu kambarim” vēju vajag minimālu un tādēļ arī bildes tikai ar viņu. Bildes sadaļā Galerijas.

Gaidām jaunākās prognozes un tiekamies HESā (vai pie Važu rāvēja!). Turpmāk plānoju likt šeit info katru reizi, kad dosimies burāt. Sekojiet līdzi!

Māris

Iebrauktuve pludmalē slēgta!

13.05.2013.

No HESa ziņo Vladimirs: iebrauktuvei priekšā uzstādīta/atjaunota barjera.

Burāšanas sezona ir atklāta! Ķieģelis paliks…

2013_0512_01

12.05.2013.

Jau vairāk kā nedēļu ir iespējams burāt Rīgas HESa ūdenskrātuvē. Burāts ir gan klasiskajā burāšanas vietā “zem zīmes”, gan pie Važu rāvēja Daugmalē. Bildē smaidīgais Ainis lepojas ar savu jauno inventāru, kuru pēc pagājušās sezonas vindsērfinga apmācībām pie Kambīzes instruktoriem nu jau darbina saviem spēkiem. Apsveicam Aini ar piebiedrošanos burātāju saimei!

Lielās Talkas ietvaros esam sakārtojuši pludmali un viss it kā varētu notikt, bet… šeit ir jāmin bēdīgs fakts. Lasīt vairāk

2013_0512_02

Kambīze ar manu kolēģi Raiti Škutānu priekšgalā ir zaudējusi apmēram 2 gadu ilgo cīņu ar Latvenergo par brīvu piebraukšanu mūsu iecienītajai burāšanas vietai. Lai arī sacensības šeit rīkot varēsim, par treniņiem ir jāaizmirst, jo zīme Iebraukt aizliegts nost ņemta netiks. Pamatojums šim aizliegumam ir meklējams dambja novadgrāvja drošības uzturēšanā. Novadgrāvis esot ūdenskrātuves infrastruktūras elements, kura bojājuma gadījumā ir iespējama liela katastrofa…

Viss vēl nav zaudēts un mēs turpināsim sarunas, bet šoreiz vairs ne ar Latvenergo, bet ar Ķekavas pagasta Domi par piebraukšanu pludmalei no citas puses. Bet, diemžēl, arī šī iespēja mums nebruģē rozēm kaisītu ceļu. Sarunas turpināsim, bet rezultātu negarantējam!

Par Lielo Talku. Tā kā HESa pludmalē, par spīti izliktajam “ķieģelim” mēs tomēr iegriežamies, un, galu galā, arī Kambīzes Regati mums oficiāli šeit rīkot atļāva, kā ierasts Lielās Talkas dienu pavadījām šeit. Nu, te gan jāsaka liels FUJ visiem, kas šai vietai jūtas piederīgs un neatrada to stundiņu laika palīdzēt piekopt pludmales apkārtni, toties lielu PALDIES – vienīgajai talkas dalībniecei, apmācāmajai Anetei, kura mums, neskatoties uz pavasarīgi slapjajiem laika apstākļiem, pašaizliedzīgi piebiedrojās talkošanā! Dienu noslēdzām ar tradicionālo Kambīzes zupu un feinu tusiņu pie Raita un Ingas pirtiņā.

Tas īsumā viss, tikai atgādināšu, ka visiem ir iespēja jau tuvākajā laikā, uzsākt vindsērfinga apmācības, jo ūdens temperatūra šobrīd ļauj burāt bez cepures un cimdiem. Tiekamies uz ūdens!

Picasa Bildes no Lielās Talkas.

Māris Minkevics
LAT 1661
Burusports TEAM

Paslēpt saturu

Lielā Talka!

2013_0425

25.04.2013.

Kā ierasts, Lielajā Talkā sakārtosim mūsu iecienīto sērfošanas pludmali Daugmales pusē pie Rīgas HESa ūdenskrātuves.

Tiekamies šosestdien 27. aprīlī. Sākums plkst. 10:00

Ceļa zīmes iebraukt aizliegts nebūs apklātas, bet mēs droši dodamies iekšā zem zīmes, jo iebraukšana šajā dienā ir atļauta!

Ja rodas jautājumi, droši zvaniet: 29233885 Māris

Daugavā iet ledus!

19.04.2013.

Labas ziņas no Raita! Daugavā iet ledus, tas nozīmē, ka jau pie nākamā pūtiena varēsim atklāt sezonu. Jippiii!

Jaunumi Aprīlī. Esam facebookā. Šur tur jau burā.

18.04.2013.

Labdien!

Ziemas sezonu oficiāli pasludinām par slēgtu! Ledus vairs nav lietojams un gaisa temperatūra pārsniedz +10 grādus. Krišjānis Tūtāns jau vakar, 17. aprīlī burāja Pāvilostā, kur vairs nav ledus un ūdens sāk iesilt. Iekšējie ūdeņi pagaidām vēl ir aizsaluši, bet vairs nav ilgi jāgaida, līdz varēsim atklāt sezonu. Domāju, ka ap Lielo Talku, kas norisināsies 27. aprīlī jau burāsim HESā. Starp citu, šogad atkal tīrīsim mūsu iecienīto burāšanas vietu Daugmales pusē. Par to info sekos drīzumā.

Vēl kāds jaunums. Tagad esam arī facebook lapā! Galvenie jaunumi, protams, šeit, bet, tiem, kas lieto “sejasgrāmatu” var būt ērti uzzināt par jaunumiem “neatejot no kases” smile

Lai Jums panākumiem bagāta sezona, daudz vēja un lielu viļņu!

UK KAMBĪZE

Ziemas sezona 2012./2013. LAT 1661 blogs.

2013_0408

08.04.2013.

Ziemas sezona tuvojas savai loģiskajai (lai arī šogad ne visai loģiskajai) izskaņai un jau varam sākt domāt par vasaras inventāra sagatavošanu darbam. Kāda tad tā bija? Vienā vārdā – sniegota. Tieši tādēļ nesanāca diez ko paburāt ar ledusdēļiem, bet katrs interesents tomēr kādu aplīti varēja izbraukt. Es vairāk koncentrējos uz “snovsurfa” dīdīšanu, jo tas šoziem bija vispiemērotākais sērfošanas aparāts. Ko tas nozīmē priekš apmācāmā? Pārvietoties ar sniega dēli, kuram ir pievienota bura nav nemaz tik grūti. Protams, vieglāk būs tiem, kuri kaut reizi ar sniega dēli būs laidušies no kalna. Grūtākais ir pārvietoties stāvot neērtajā pozā, jeb “svičā”, jo kājas uz snovborda ir piestiprinātas ar tiem pašiem sniega dēļa stiprinājumiem, kaut gan arī pie tā ātri pierod. Lasīt vairāk

Bet… lielākais mīnuss priekš iesācējiem un tiem, kurus pārāk neaizrauj vindsērfinga ekstrēmākā puse ir fakts, ka ledusdēlis ir daudz tuvāks vasaras vindsērfingam! Piemēram, tādus manevrus kā “jibe” (pavēja pagrieziens) vai “tack” (pretvēja pagrieziens) ar snovsurfu izpildīt nevar.

Par burāšanas apstākļiem šobrīd. Vēl dažas dienas būs iespējams burāt. Uz HESa ir ~40cm biezs ledus. Virskārtai kūstot un naktīs piesalstot var veidoties gluds, perfekts ledus. Par to ziņošu, kolīdz tāds būs. Bet, pilnīgi noteikti, iestājoties siltam laikam (naktī temperatūra nenokrītas zem 0 grādiem) ledus paliks porains, nebraucams un bīstams. Tad visiem tiem, kas nepaspēs izlietot savas dāvanu kartes ir jāgaida vasaras sezona, tātad, maijs/jūnijs. Sekojiet līdzi jaunākajai info!

Kā jau minēju iepriekš, mans personīgais blogs pārceļas uz Kambīzes lapu. Droši vien uztaisīšu atsevišķu sadaļu, kurā informēšu par visiem jaunumiem, kas saistās ar maniem sponsoriem, sacensībām, treniņiem, kā arī piedzīvojumiem.

Māris Minkevics
LAT 1661
Burusports TEAM

Paslēpt saturu

Šodien, 29. Martā!

2013_0329

29.03.2013.

Un tā, prognoze izskatās daudzsološa tieši šodienai, jo vēl joprojām mūs lolo saule un būs arī vējš. Šodien sākam 14:00 tajā pašā vietā, kur iepriekšējo reizi (Daugmales pusē zem ķieģeļa)!

Lūk, kā izskatās svaigākā prognoze!

Aktuālā info uz 28. martu!

2013_0328

28.03.2013.

Pagājušajā svētdienā pavadījām brīnišķīgu dienu Rīgas HESā! Varēja burāt gan ar ledusdēļiem, gan ar snowsurfu. Žēl par tiem, kas netika… Šobrīd prognoze izskatās daudzsološa piektdienas pēcpusdienai un sestdienas rītam. Vakarā iepostēšu jaunāko laika prognozi. Lasīt vairāk

Vēl kāds jaunums! Droši vien tie, kas mēdz iegriezties windsurf.lv lapā pamanīja, ka nostrādā redirekts uz kambīzes lapu. Kāpēc tā notiek? Nezinu! :))) Droši vien manam windsurf.lv kolēģim Guntaram R. ir piegriezies uzturēt no jaunumiem tukšu lapu. Jau esam runājuši par to, ka windsurf.lv iespējams jāver ciet, jo administrēt, nu, pat ne administrēt, drīzāk vienkārši uzturēt pie dzīvības, regulāri nesezonā postējot jaunumus man paliek par grūtu. Copy – paste… bet, kam tas vajadzīgs?! Zinātāji sapratīs par ko es runāju. Tā ka, arī mans personīgais blogs iespējams pārceļos uz šejieni – kambize.lv lapu. Info sekos!

Paslēpt saturu

Šodien!!!

24.03.2013.

Tiekamies šodien, 24. martā tiekamies HESā, Daugmales pusē. Vējš lēnām pastiprinās un dienas vidū tam vajadzētu būt pietiekoši stipram, lai varētu lietot mazās buras. Man vēl ir brīva vieta plkst. 15:00 Ja kādam vēl ir interese, lūdzu zvanīt 29233885.

24. Marts

21.03.2013.

Ar cerību raugāmies tuvā nākotnē – šo svētdien prognoze sola vēju, nokrišķi nav paredzēti un ledus stāvoklis ir apmierinošs. Esmu atradis vietu piebraukšanai pie ūdenskrātuves Daugmales pusē, kur ledus ir praktiski tīrs no sniega.

Apmācāmajiem: lūdzu zvanīt man, lai pieteiktos apmācībām 29233885.

Rīt 16. Martā…

15.03.2013.

Diemžēl, nevaru iepriecināt nevienu, LEDUSBURĀTĀJU! Ledus HESā ir sačakarēts. Tagad ir jāgaida atkusnis. Ja kāds vēlas pamēģināt SNOWSURF (sniegadēlis +bura), esiet laipni aicināti man zvanīt, jo rīt dosimies uz HESu jau no paša rīta.

Tikšanās pie HESa klasiskās iebrauktuves vai pie Varžurāvēja. Sīkāka info pa t. 29233885

Līdzi jāņem savi snowborda zābaki, silts apģērbs, vēlams ceļusargi, silta tēja utt.

16. Marts!

13.03.2013.

Izskatās, ka sestdien beidzot būs iespēja normāli paburāt. Sekojiet līdzi informācijai tuvākajās dienās!

Gaidām ziņas no HESa!

15.03.2013.

Nu, ko, pagaidām ziema mūs nelutina ar piemērotiem ziemas vindsērfinga apstākļiem, bet ar cerību lūkojamies nākotnē, jo pirmie lieti un atkusnis nolīdzinās ledu un nakts “mīnusiņš” to padarīs stingru un viegli braucamu. Vismaz tādi tuvākajā laikā solās būt apstākļi. Tad tikai jātur īkšķi par vēju.

Neskatoties uz to, ka ziņas mūsu lapā parādās samērā reti, mēs roku turam uz pulsa un aicinām visus interesentus sekot līdzi jaunumiem. Kolīdz apstākļi būs piemēroti apmācībām, dosim ziņu un mobilizēsim visus resursus, lai pienācīgi aizvadītu ziemas sezonu.

Ja rodas kādi jautājumi, par ziemas un arī vasaras vindsērfingu, lūdzu droši zvaniet vai rakstiet mums!

Uz Ķīšezeru!!!

08.02.2013.

Un tad atpakaļ uz HESu smile Bet, ja nopietni, šodien Ķīsī tika izsludināti treniņbraucieni šajābrīvdienās sekojošajām sacensībām. Lūk, info no ledusburātāju sarakstēm:

Ričards Liepiņš (Hiberna): Atbilstoši nupat nočekotai prognozei veidojas saspringtākais scenārijs. Pēc nolikuma jau 5dienā var tikt iedoti starti – 1 kursā un 3 slalomā, ja nedēļas nogalē vaidojas nelabvēlīgi apstākļi. Cerēju, ka nevajadzēs…
Apstākļus šobrīd sola nelabvēlīgus.
Vēju gan rāda, bet sniegu arī. Daudz. Accuweather, piemēram, sola 3 cm piektdien pa dienu, 8.7 cm naktī uz sestdienu un vēl 2.8 cm sestdien. Pa daudz ….

Šajā nedēļas nogalē no 8-10. februārim Ķīšezerā norisināsies “Latvijas Atklatais Čempionāts Ziemas vindserfingā“.

PDF Nolikums

Piektdien 8.februārī

15:00-17:30 treniņbraucieni, Hiberna dēļu testi, serviss
18:00-19:00- Reģistrācija
20:00-20:30 Pasākuma atklāšana

Sestdiena 9.februārī

9:00-9:30 Reģistrācija
9:50 Sapulce
10:00 Pirmais iespējamais starts
17:30 Pēdējais iespējamais starts
19:00 Apbalvošana, ja ir izvesti 3 kursa braucieni un 7slaloma braucieni

Svētdiena 10.februārī ( rezerves diena)

9:00-9:30 Sapulce
9:30 Pirmais iespējamais starts
14:00 pēdējais iespējamais starts
15:00 Apbalvošana

Par visu jaunāko info sekojiet līdzi winterwindsurf.lv un, protams, arī mūsu lapā.

Vēja nav…

12.01.2013.

Raitis ziņo no HESa, ka vēja nav! Ledus ir noklāts ar 15cm biezu sniega kārtu, kas snovbord-sērfošanai ir ok, bet ledusburāšana noteikti ir apgrūtināta. Līdz ar to nekādas aktivitātes šodien nenotiks. Gaidām atbilstošus apstākļus. Sekojiet līdzi info!

Rīt,12. Janvārī IESPĒJAMS sezonas atklāšana.

11.01.2013.

Un tā, kādi jaunumi piektdienas vakarā?! ledusburāšanas sezona ir atklāta! Mans kolēģis raitis, jau šonedēļ paspēja izbaudīt lieliskus apstākļus Rīgas HESā. Diemžēl jau šobrīd diezgan droši varu apgalvot, ka HES ir šķietami nebraucams biezi sasnigušā siniega dēļ. Protams, uz HESu mēs rīt dodamies, bet mani māc ļoti pamatīgas aizdomas, ka vienīgais agregāts, kurš spēs pa sasnigušo sniegu slīdēt ir snovbords.

Lai lieki nepļāpātu šovakar, rīt no rīta apsolu iepostēt info no HESa. Ienāc rīt ap 12:00 kambize.lv un nočeko, vai ir vērts doties uz ledus.

Kamēr vēl tikai turam īkšķus par rītdienu noskaties Raita video no trešdienas.

Gatavojamies sezonas atklāšanai!

07.01.2013.

Heijā!

Šajā nedēļas nogalē plānojam atklāt sezonu Rīgas HESā! Raitis ziņo, ka uz HESa jau šobrīd ir brīnišķīgi gluds ledus. Tagad tikai jāgaida, lai nedaudz spēkā pieņemas sals un ledus paliek biezāks. Prognoze nekādus īpašos nokrišņus nesola, tādēļ varam cerēt uz lielisku pabraukājienu ar ledusdēļiem. Ziņosim par organizētām aktivitātēm tuvākajā laikā!

Māris