up

Kambīzes regate noslēgusies

03.10.2012.

VIA Ķekava. 28. jūlijs

29.07.2012.

Vakar aizvadījām ļoti interesantu pasākumu Ķekavas pludmalē aiz baznīcas. Pasākuma VIA Ķekava ietvaros mūsu rīkotajās atrakcijās piedalījās 41 cilvēks. Mēs uzstādījām distanci, kuru bija jāpieveic iespējami ātri airējot ar airu dēli (SUP). Sataisījām ļoti daudz bildes, lai gandrīz katrs dalībnieks varētu priecāties par savu dalību.

picasa Bildes lejupielādēšanai šeit.

Vēl bildes…

25.07.2012.

Tik daudz bilžu, ka jau esmu sajaucis kārtību, kurš pie mums mācījies jūnijā, kurš jūlijā. Šeit būs bildes, kuras esmu līdz šim palaidis garām. Domāju, ka tas vēl nav viss.

picasa Lejuplādēt bildes no Picasa.

Kambīzes apmācāmie bildēs jūlijā

24.07.2012.

Kambīze regate 2012 1. posms bildēs. 2. daļa

19.07.2012.

Otrā daļa klāt.

picasa Lejuplādēt bildes no Picasa.

Kambīze regate 2012 1. posms bildēs. 1. daļa

18.07.2012.

Bilžu ir ļoti daudz! Šobrīd iepostēšu 1. daļu. Vēl noteikti būs 2. un pat iespējams 3. daļa.

picasa Lejuplādēt bildes no Picasa.

Kambīzes apmācāmie bildēs jūnijs/jūlija sākums

09.07.2012.

Huh, nu gan daudz darbiņa pa šo laiku padarīts. Mūs ir apmeklējis krietns pulks apmācāmo. Centos arī ik pa laikam uztaisīt kādu bildi. Ja kāds sevi šeit nesaskata, nesatraucieties, nākamreiz noteikti man pajautājiet un bildes būs smile

Šī gan būs tikai pirmā daļa, man vēl ir krietna kaudzīte bildīšu sakrājies no citām reizēm, tādēļ neaizmirstiet ielūkoties Kambīzes lapā atkal pēc dažām dienām.

picasa Links uz bildēm, lai lejuplādētu šeit.

Kambīzes apmācība jūnijā

11.06.2012.

Aloha!

Esam uzsākuši vindsērfinga apmācību. Šobrīd ir ļoti pateicīgs laiks, jo ūdens ir sasilis un gaisa temperatūra turas ap +20 grādiem. Izņēmums ir šī pirmdiena, kad iepūta stingrāks ziemeļa vējš. Bet jau no otrdienas mūs atkal sagaida siltums.

Vēl mums ir “ienākušies” jaunie airu dēļi (SUP), ar kuriem ļaujam izbraukt kādu apli arī apmācāmajiem. Izbraukumi ar airu dēļiem ir lieliska iespēja izbaudīt mierīgu bezvēja vakaru kopā ar draugu, iroties pa Daugavu. Airu dēļus var noīrēt par 10 Ls/h (viens komplekts). “Supot” ir ļoti viegli! Apmācība aizņems tikai 5 min.

Lielā Talka bildēs

23.04.2012.

Pagājušajā nedēļā visa Latvija talkoja. Mēs devāmies uz sērfotāju pludmali Daugmales pusē. Nemaz necerējām uz tik lielu atbalstu. Kopā sanāca vairāk nekā 20 cilvēku, savācām 15 maisus ar atkritumiem, sakārtojām apkārtni un sabūvējām trepes nobrukušajā krastā.

Paldies visiem, kas piedalījās!

Jaunumi

22.02.2012.

Pagājušās nedēļas nogalē Ķīpsalā noslēdzās 19. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2012″, kurā dalību Ķekavas stendā ņēmām arī mēs. Pasākums bija ļoti jauks, interesentu bija daudz, arī burātgribētāju tagad netrūkst. BET, gribu visiem atgādināt, ka ziemas sezona tikai tagad ir pašā plaukumā! Zvaniet mums, rakstiet, rezervējiet laikus, jo vasara nav aiz kalniem un sērfot vislabāk ir SĀKT mācīties ziemā.

Tiekamies uz ledus!